Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame puslapyje pasauliolietuviai.lt ir kaip ją naudojame.

Kokią informaciją mes renkame?
Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  1. Informaciją, kurią mums pateikiate registracijos į Universiteto veiklas (seminarus, mokymus, kitus renginius) metu (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefonas, gyvenamoji vieta, atstovaujama institucija).
  2. Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šiame portale bei naudojimąsi šiuo portalu (įskaitant Jūsų IP adresą).
  3. Geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių.
  4. Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius.
  5. Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Kiek laiko saugome surinktą informaciją?
Užsiregistravusio naudotojo duomenys yra saugomi 2 m. nuo jo registracijos pasauliolietuviai.lt portale. Nesiregistravusio lankytojo duomenys taip pat saugomi 2 m.

Lankomumo stebėjimas
Mes naudojame „Google Analytics“ įrankį analizuoti šio portalo naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi portalu (susipažinti su „Google“ privatumo politiką galite čia.). Lankytojų stebėjimui naudojamas ir internetinio turinio valdymo sistemos „WordPress“ papildinys „WP Statistics“ (su jo privatumo politika galite susipažinti čia.)

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Asmeniniai duomenys, pateikti šiame portale, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šio portalo dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

  1. Informuoti apie Universiteto renginius ir veiklas, į kurias buvo užsiregistruota, bei užtikrinti tinkamą jų įgyvendinimą. Esant jūsų sutikimui informuosime apie kitus numatomus renginius.;
  2. Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikantį portalą asmeniniams poreikiams;
  3. Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums mūsų naujienlaiškį el. paštu, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (naujienlaiškio bet kada galite atsisakyti);
  4. Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie portalo naudotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama atskiram naudotojų identifikuoti;
  5. Be jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Politikos pakeitimai
Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šiame portale. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte, su privatumo politikos pasikeitimais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šiame portale yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Jei dėl pasauliolietuviai.lt Jums iškiltų klausimų, visada prašome rašyti e. paštu info@pasauliolietuviai.lt