Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Edukacija „Kilnumo dvasia lietuvių diasporoje: L. ir F. Mockūnų pamokos“

6 birželio 12:30 - 14:00

Birželio 6 d. 12.30 vyks edukacija skirta mecenatystei lietuvių išeivijoje bei supažindinimas su Liūto ir Francoise Mockūnų atminčiai skirta ekspozicija.

Mecenatystė, filantropija, altruistinė neatlygintina veikla, noras duoti yra – vertybės, kurias siekiame formuoti jauno žmogaus sąmonėje. Lietuvių diasporos istorijoje tokių vertybių apraiškų apstu, tad kviečiame moksleivius tiek pagilinti žinias apie lietuvių diasporą, kurios dalimi buvo arba yra dažno iš mūsų šeimų nariai, tiek susipažinti su diasporos lietuvių požiūriu į paramą, neatlygintiną pagalbą kitiems, dalijimąsi turimais ištekliais.

Edukacijos dalyviai sužinos apie Liūtą ir Francoise Mockūnus, gyvenusius Čikagoje, JAV, 2005 grįžusius į Lietuvą; jų filantropinę veiklą Čikagoje ir Lietuvoje.

Renginys vyks Vytauto Didžiojo universiteto atstovybėje, Žygimantų g. 5a Vilniuje. Edukacija bus skirta Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokyklos 7-9 kl. moksleiviams.

Norinčius prisijungti prie šios edukacijos vidurinių mokyklų moksleivius, kviečiame registruotis el. paštu: ruta.puraite@vdu.lt

Informacija

Data:
6 birželio
Laikas:
12:30 - 14:00
Renginys kategorija:

Organizatorius

VDU Pasaulio lietuvių universitetas
El.paštas
info@pasauliolietuviai.lt

Vieta

L. ir F. Mockūnų erdvė
Žygimantų g. 5A
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis