Eglė Murauskaitė

2022-09-21
Eglė Murauskaitė
Lietuva

ICONS projekto vyr. mokslininkė prie Merilando universiteto (JAV), atsakinga už krizių simuliacijų kūrimą ir įgyvendinimą Europoje.

Daugiau nei 10 metų dirba su tarptautinio saugumo ir nekonvencinių grėsmių klausimais – nuo hibridinių ir pilkosios zonos konfliktų iki branduolinių ginklų platinimo. E. Murauskaitė taip pat yra nereziduojanti vyr. mokslininkė Vilniaus politikos analizės institute (VPAI) ir tinklalaidės NARA (anskčiau – „Nyla Update“) bendraautorė.

Ji reguliariai komentuoja saugumo ir JAV aktualijas Lietuvos žiniasklaidoje. Po saugumo studijų magistro laipsnio Paryžiaus Science Po universitete, jos plati tarptautinė patirtis apima darbą ir studijas Olandijoje, Egipte, Australijoje, JAV ir kitose šalyse.

Greta saugumo ir politikos klausimų, Eglė taip pat aktyviai dalyvauja bendruomeniškumo ir kultūros iniciatyvose. Keletas jos tinklalaidžių ir suburtų renginių nagrinėja bendruomeniškumo problemas. Eglė taip pat moderuoja kultūros diskusijas – teatro festivalyje „Sirenos 2019“, kino festivalyje „Šeršėliafam 2017“ ir kitur.

Aprašymo šaltinio nuoroda