Registracija klausytojams
(transliacijų stebėjimas)

Neturinčius galimybės renginyje dalyvauti gyvai, kviečiame registruotis ir stebėti plenarinių sesijų transliacijas internetu.

Registracija klausytojams

Prašome užpildyti registracijos anketąPlenarinių sesijų transliacijas planuoju stebėti šiomis dienomis:
15 d., penktadienis16 d., šeštadienis

Labiausiai dominančios programos dalys:
Universitetų ir mokslo žmonių misijosKas manomės esą? Kuo norime būti?Geopolitiniai iššūkiai ir Lietuvos mokslaiŽiniasklaida, intelektas, kūrybaApie transliacijos stebėjimo laiką ir prisijungimo būdą informuosime el. paštu.

Parama

XVI Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumą (MKS) 2018 m. pabaigoje iniciavo VDU ir Pasaulio Lietuvių Bendruomenė (PLB), siekiant įprasminti 2019-uosius kaip Pasaulio lietuvių metus, mokslo ir kūrybos simpoziumų (MKS) 50-mečio, Lietuvių Chartos 70-mečio ir VDU atkūrimo 30-mečio jubiliejus. Vykdydamas savo kaip Pasaulio lietuvių universiteto misiją, Vytauto Didžiojo universitetas kartu su PLB ėmėsi tęsti ir tuo pačiu atnaujinti pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos veikėjų pasikartojančių sambūrių tradiciją.

Anksčiau Lietuvoje vykusių MKS pagrindinis rėmėjas buvo Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, tačiau dėl lėšų stygiaus, 2019 m. MKS organizavimui skirta nedidelė lėšų suma. Prie renginio organizavimo ir rėmimo net ir prisijungus Lietuvių Fondui, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai bei Kauno miesto savivaldybei, nepakanka lėšų organizaciniams renginio kaštams padengti. Tad norėtume Jus pakviesti prisidėti prie pasaulio lietuvių akademinio, intelektualinio ir kūrybinio bendrabūvio kūrimo.

Norintys prisidėti prie MKS viešinimo, komunikacijos ir programos dalyvių kelionių bei apgyvendinimo kompensavimo, paramą gali pervesti į nurodytas sąskaitas, arba susisiekti su MKS organizatoriais (ingrida.celesiute@vdu.lt).

Banko sąskaita Lietuvoje:
Gavėjas: Vytauto Didžiojo universitetas
Sąskaitos numeris: LT327300010098594936
Bankas: Swedbank
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22
Paskirtyje nurodykite „XVI Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumas“.

Banko sąskaita JAV:
Gavėjas: Lithuanian World Community
Sąskaitos numeris: 3940 0714 5328
Bankas: Bank of America
Banko adresas: 2061 Diamond Hill Rd, Cumberland, RI 02864, USA
ABA Numeris: 026 009 593
SWIFT kodas: BOFAUS3N
Paskirtyje nurodykite „XVI Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumas“.