Registracija klausytojams
(transliacijų stebėjimas)

Neturinčius galimybės renginyje dalyvauti gyvai, kviečiame registruotis ir stebėti plenarinių sesijų transliacijas internetu.

Registracija klausytojams

Prašome užpildyti registracijos anketą  Plenarinių sesijų transliacijas planuoju stebėti šiomis dienomis:
  15 d., penktadienis16 d., šeštadienis

  Labiausiai dominančios programos dalys:
  Universitetų ir mokslo žmonių misijosKas manomės esą? Kuo norime būti?Geopolitiniai iššūkiai ir Lietuvos mokslaiŽiniasklaida, intelektas, kūryba  Apie transliacijos stebėjimo laiką ir prisijungimo būdą informuosime el. paštu.

  Parama

  XVI Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumą (MKS) 2018 m. pabaigoje iniciavo VDU ir Pasaulio Lietuvių Bendruomenė (PLB), siekiant įprasminti 2019-uosius kaip Pasaulio lietuvių metus, mokslo ir kūrybos simpoziumų (MKS) 50-mečio, Lietuvių Chartos 70-mečio ir VDU atkūrimo 30-mečio jubiliejus. Vykdydamas savo kaip Pasaulio lietuvių universiteto misiją, Vytauto Didžiojo universitetas kartu su PLB ėmėsi tęsti ir tuo pačiu atnaujinti pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos veikėjų pasikartojančių sambūrių tradiciją.

  Anksčiau Lietuvoje vykusių MKS pagrindinis rėmėjas buvo Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, tačiau dėl lėšų stygiaus, 2019 m. MKS organizavimui skirta nedidelė lėšų suma. Prie renginio organizavimo ir rėmimo net ir prisijungus Lietuvių Fondui, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai bei Kauno miesto savivaldybei, nepakanka lėšų organizaciniams renginio kaštams padengti. Tad norėtume Jus pakviesti prisidėti prie pasaulio lietuvių akademinio, intelektualinio ir kūrybinio bendrabūvio kūrimo.

  Norintys prisidėti prie MKS viešinimo, komunikacijos ir programos dalyvių kelionių bei apgyvendinimo kompensavimo, paramą gali pervesti į nurodytas sąskaitas, arba susisiekti su MKS organizatoriais (ingrida.celesiute@vdu.lt).

  Banko sąskaita Lietuvoje:
  Gavėjas: Vytauto Didžiojo universitetas
  Sąskaitos numeris: LT327300010098594936
  Bankas: Swedbank
  Banko kodas: 73000
  SWIFT kodas: HABALT22
  Paskirtyje nurodykite „XVI Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumas“.

  Banko sąskaita JAV:
  Gavėjas: Lithuanian World Community
  Sąskaitos numeris: 3940 0714 5328
  Bankas: Bank of America
  Banko adresas: 2061 Diamond Hill Rd, Cumberland, RI 02864, USA
  ABA Numeris: 026 009 593
  SWIFT kodas: BOFAUS3N
  Paskirtyje nurodykite „XVI Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumas“.