Lituanistinės studijos mokytojams Vytauto Didžiojo universitete, 2024

2023-10-11

Kiekvieną vasarą Vytauto Didžiojo universitete yra organizuojamos intensyvios lituanistinės studijos, į kurias kviečiami užsienio lietuvių mokytojai, dirbantys lituanistinio švietimo įstaigose (lituanistinėse mokyklose) užsienyje su ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaikais ir (ar) suaugusiais. Taip pat kviečiami Baltistikos centrų, Lituanistinių centrų dėstytojai. Lituanistinės studijos vyksta hibridiniu būdu: virtualiai ir kontaktiniu būdu Vilniuje.

Lituanistinės studijos yra puiki galimybė susipažinti su aukščiausio lygio pedagogų rengimu, siūlomu Vytauto Didžiojo universitete. Tiek tarptautiniai, tiek Lietuvos ekspertai jau keletą metų iš eilės skiria aukščiausius įvertinimus VDU vykdomoms pedagogikos studijoms. Harvardo universiteto laisvųjų menų studijų sistemą Lietuvoje pritaikęs VDU išskirtinį dėmesį skiria tarpdiscipliniškumo principui, kuris akcentuojamas ir įvairias mokslo sritis derinančiose studijų programose.

Lituanistinės studijos vyks 2024-07-09 – 2024-07-31 hibridiniu būdu: virtualiai ir kontaktiniu būdu Vilniuje.

  • Vieta: VDU Švietimo akademija (T. Ševčenkos g. 31 -222, Vilnius)
  • Valandų skaičius: 100.
    Studijų rezultatas: baigimo pažymėjimas (3 ECTS).
  • Tvarkaraščio laikas priderintas prie Australijos ir Amerikos laiko. Bus pasidalinama paskaitų įrašais.
  • Galimybė apsigyventi VDU Svečių namuose šalia Švietimo akademijos (Vivulskio 31, Vilnius).

Atrinktiems lituanistinių studijų dalyviams skiriama 367,5 Eur. valstybinė stipendija. Stipendija yra skiriama tik studijų dalyviui dalyvaujančiam kontaktiniu būdu.

Registracija į lituanistines studijas vyksta iki balandžio 7 dienos. Ketinantys studijuoti prašomi dokumentus siųsti el. paštu tekletkacenko@gmail.com.
Daugiau informacijos apie reikalingus dokumentus ir paraiškų teikimą – info@lkkc.lt.

Plačiau.