Lituanistinės studijos mokytojams Vytauto Didžiojo universitete, 2023

2023-04-12

Kiekvieną vasarą Vytauto Didžiojo universitete yra organizuojamos intensyvios lituanistinės studijos, į kurias kviečiami užsienio lietuvių mokytojai, dirbantys lituanistinio švietimo įstaigose (lituanistinėse mokyklose) užsienyje su ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaikais ir (ar) suaugusiais. Taip pat kviečiami Baltistikos centrų, Lituanistinių centrų dėstytojai. Lituanistinės studijos vyksta hibridiniu būdu: virtualiai ir kontaktiniu būdu Vilniuje.

Lituanistinės studijos yra puiki galimybė susipažinti su aukščiausio lygio pedagogų rengimu, siūlomu Vytauto Didžiojo universitete. Tiek tarptautiniai, tiek Lietuvos ekspertai jau keletą metų iš eilės skiria aukščiausius įvertinimus VDU vykdomoms pedagogikos studijoms. Harvardo universiteto laisvųjų menų studijų sistemą Lietuvoje pritaikęs VDU išskirtinį dėmesį skiria tarpdiscipliniškumo principui, kuris akcentuojamas ir įvairias mokslo sritis derinančiose studijų programose.

2023-07-09 – 2023-07-23 lituanistinės studijos vyks mišriuoju būdu (kontaktiniu būdu Vilniuje, nuotoliniu būdu).
Dokumentai į intensyvias lituanistines studijas mokytojams Vilniuje priimami iki 2023 m. balandžio 20 d.

2023 m. studijų programa Vilniuje.Visais klausimais dėl studijų programos ir sąlygų kviečiame kreiptis el paštu: info@lkkc.lt