Lituanistinės studijos mokytojams

2018-02-23

Vytauto Didžiojo universitete organizuojamos intensyvios lituanistinės studijos, į kurias kviečiami užsienio lietuvių mokytojai, dirbantys lituanistinio švietimo įstaigose (lituanistinėse mokyklose) užsienyje su ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaikais ir (ar) suaugusiais.

Šių užsiėmimų metu ne tik tobulinami lietuvių kalbos įgūdžiai. Studijų dalyviams organizuojami didaktikos, ugdymo psichologijos mokymai, aptariami andragoginės veiklos principai; siekiama plačiau supažindinti su Lietuvos kultūra, menu, tradicijomis, socialinėmis aktualijomis, kurios, tikimasi, kūrybiškai įsilies į studijose dalyvaujančių mokytojų dėstomus dalykus, edukacines veiklas.

Be teorinių bei praktinių paskaitų vyks kultūriniai vakarai, lankomos įvairios parodos, gražiausios Lietuvos vietovės. Dalyviams bus suteikiama apgyvendinimo galimybė.

Lituanistinės studijos yra puiki galimybė susipažinti su aukščiausio lygio pedagogų rengimu, siūlomu Vytauto Didžiojo universitete. Tiek tarptautiniai, tiek Lietuvos ekspertai jau keletą metų iš eilės skiria aukščiausius įvertinimus VDU vykdomoms pedagogikos studijoms. Harvardo universiteto laisvųjų menų studijų sistemą Lietuvoje pritaikęs VDU išskirtinį dėmesį skiria tarpdiscipliniškumo principui, kuris akcentuojamas ir įvairias mokslo sritis derinančiose studijų programose.

2018 m. studijų programa

Visais klausimais dėl studijų programos ir sąlygų kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais:

Giedrė Barkauskaitė
Adresas: V. Putvinskio g. 23-416, LT-44243 Kaunas
Tel. Nr.: +370 687 05 218
El. paštas: giedre.barkauskaite@vdu.lt