Naujienos

Užsieniečiai Lietuvoje sėmėsi tarptautinės patirties

2016 m. liepos 7 – rugpjūčio 18 d.  jaunimas iš įvairių pasaulio kraštų dalyvavo stažuotėse, skirtose visiems, kuriuos domina Lietuva. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir JAV Lietuvių bendruomenės rengiamose Lietuvių išeivijos stažuotėse (LISS) ir „Summer Internship“ (SIP) programose iš viso šiemet dalyvavo 18 jaunuolių iš JAV, Ispanijos, Čekijos, Baltarusijos, Vengrijos ir kitų šalių.

 • Iškilmingai atidaryta Prezidento V. Adamkaus biblioteka

  Bir 5, 2016

  Balandžio 29 dieną Kaune buvo iškilmingai paminėta ypatinga proga  – mieste naujai atidaryta Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, įsikūrusi istoriniame, buvusiame tarpukario Lietuvos užsienio reikalų ministerijos pastate (S. Daukanto g. 25).

 • VDU studentei suteikta Lozoraičių stipendija

  Bal 29, 2016

  VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Diplomatijos ir tarptautinių santykių magistrantūros programos pirmakursei Urtei Januškevičiūtei už aukštus pasiekimus mokslinėje veikloje paskirta Lozoraičių vardinė stipendija.

 • Be universiteto – nei asmenybių, nei valstybės ateities

  Bal 29, 2016

  „Švietimo sistemai reikia reformos. Artėjant Lietuvos valstybingumo ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU, 1922) šimtmečiams turime unikalią progą siekti pokyčių. Be universiteto nebus nei asmenybių ugdymo, nei valstybės ateities“, – sako Prezidentas Valdas Adamkus ir pastebi, kad, deja, nei jam per 10 metų, nei dabartinei vyriausybei šioje srityje nepavyko pasiekti esminių pokyčių.

 • LISS ir vėl kviečia vasarą praleisti Lietuvoje

  Vas 1, 2016

  JAV ir Kanados lietuvių kilmės studentai prieš keletą metų su JAV Lietuvių bendruomenės Krašto valdybos buvusios vykdomosios vicepirmininkės a. a. Birutės Bublienės pagalba ir globa susiorganizavo ir atliko trumpalaikes stažuotes Lietuvoje.

 • Prof. Broniaus Vaškelio vardinių stipendijų įteikimas

  Lap 18, 2015

  Lapkričio 25 d., trečiadienį, 9 val., VDU rektorate bus įteikiamos prof. Broniaus Vaškelio vardinės stipendijos.

 • Rašytojas Antanas Šileika pristatys savo kūrybą

  Lap 18, 2015

  Lapkričio 16-19 dienomis universitete viešės ir paskaitas skaitys Kanadoje gyvenantis lietuvių rašytojas, Humbero rašytojų mokyklos direktorius ir dėstytojas Antanas Šileika.

 • Stipendijų programos studijoms užsienyje

  Lap 15, 2015

  Jaunimo karjeros centras kartu su VDU Tarptautinių ryšių tarnyba maloniai kviečia universiteto akademinę bendruomenę į renginį „Studijos užsienyje: Lietuvoje administruojamos stipendijų programos“ , kuris vyks lapkričio 17 d., antradienį, 16 val., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28).

Visos naujienos